مشخصات ژئونت ها:

ساختار ژئونت ها از نوارهای پلیمری متقاطع می باشد که از آن به عنوان زهکش استفاده می شود. جنس اکثر ژئونت ها از پلی اتیلن می باشد این محصولات به صورت دو مجموعه موازی از تیرک های پلیمری هستند که به صورت زاویه دار نسبت به هم قرار می گیرند. بین این تیرک ها سوراخ های نسبتاً بزرگی وجود دارد.
که در نتیجه محصول شکلی توری مانند خواهد داشت. عملکرد ژئونت ها به طور کامل درمحدوده زهکشی قرار دارد. نرخ گذر دهی (Flow Rate) این محصولات در شیب 1 درصد حدود 240 لیتر بر دقیقه و ظرفیت باربری فشاری آن ها از حدود 100 تا 150 تن بر متر مربع متغیر است. در ضخامت های 30 و 52 میلیمتر جهت زهکشی جریان سیال با دبی بالا مورد استفاده قرار می گیرند.

مشخصات ژئونت

یکی از کاربرد های مهم ژئونت ها استفاده به عنوان هسته فتیله زهکشی می باشد که اصطلاحا از آن به عنوان WICK DRAIN یاد می شود و برای سیستم زهکشی زیر زمینی به وفور استفاده می شود.

درباره ما

  

شرکت مهندسی حفار پایدار تهران در سال 1380 تأسیس شده است و از آن زمان در پروژه های مختلف با ارائه خدمات فنی و مهندسی به خوبی انجام وظیفه نموده و سوابق درخشانی را از خود بجا گذاشته است. مدیران شرکت پیش از تأسیس آن نیز دارای 22 سال سابقه مدیریتی و فعالیت در زمینه های حفاری، تزریق دیوار آببند، گودبرداری، میخکوبی (نیلینگ)، اجرای میکروپایل تا قطر 6 اینچ، شمع گرد درجا و مستطیل (بارت) و کلیه امور تحکیم و تثبیت سازه زیر فونداسیون و همچنین در شرکت فرانسوی سیف باشی به مدت 8 سال و شرکت نوفن به مدت 11 سال به صورت پیمان مدیریت پروژه ها فعالیت جدی داشته اند.


آدرس شرکت نیلینگ

آدرس دفتر مرکزی: تهران ـ بزرگراه یادگار امام ـ نرسیده به خیابان آزادی ـ بلوار شهید تیموری ـ 

 

انتهای خیابان عموزاده ـ پلاک 8 ـ  واحد 1 

شماره تماس شرکت مجری میکروپایل

تلفن: 66021524 021 - 66035535 021       فکس: 66067483 021

ایمیل شرکت مجری شمع بتنی

ایمیل: info[at]hptiran.com          یاهو ایمیل: hptiranco[at]yahoo.com

پیمانکار نیلینگ

کانال تلگرام: HaffarPaidarTehranCo@