کنترل فرسایش شیب با استفاده از ژئوسل:

این نوع ژئوسنتتیک ها در حفاظت شیب برای کاهش پیامدهای زیست محیطی و کاهش لغزش زمین کاربرد دارند.

 

کنترل فرسایش شیب با ژئوسلژئوسل های TENAX TENWEB ساختارهای لانه زنبوری می باشند که ضخامت آنها از 75 تا 150 میلیمتر و قطر داخلی سلول ها از 100 تا 300 میلیمتر تغییر می کند این محصول از تزریق پلی اتیلن بدون هیچ گونه جوشکاری ساخته می شوند و داخل سلول ها از مصالح دانه ای, خاک گیاهی و یا بتن پر می شود.

به دلیل محصور شدن پر کننده مانع حرکت و خروج آن از داخل سلول حتی در شیب های تند و یا جریان آب سطحی می گردد. ژئو سل ها در طول شیب با پین مهار می شوند. ابعاد و فاصله پین ها از طراحی به دست می آید. ابعاد و شکل پین ها بستگی کامل به مشخصات خاک بستر دارد. ضخامت پین های فلزی حدود 8 میلیمتر می باشد و در محل اتصال در ژئوسل نصب می گردد.

 

ساختار ژئوسل

 

کاربرد ژئوسل ها

 

 

درباره ما

 

 شرکت مهندسی حفار پایدار تهران در سال 1380 تأسیس شده است و از آن زمان در پروژه های مختلف با ارائه خدمات فنی و مهندسی به خوبی انجام وظیفه نموده و سوابق درخشانی را از خود بجا گذاشته است. مدیران شرکت پیش از تأسیس آن نیز دارای 22 سال سابقه مدیریتی و فعالیت در زمینه های حفاری، تزریق دیوار آببند، گودبرداری، میخکوبی (نیلینگ)، اجرای میکروپایل تا قطر 6 اینچ، شمع گرد درجا و مستطیل (بارت) و کلیه امور تحکیم و تثبیت سازه زیر فونداسیون و همچنین در شرکت فرانسوی سیف باشی به مدت 8 سال و شرکت نوفن به مدت 11 سال به صورت پیمان مدیریت پروژه ها فعالیت جدی داشته اند.


آدرس شرکت نیلینگ

آدرس دفتر مرکزی: بزرگراه یادگار امام ـ نرسیده به خیابان آزادی ـ بلوار شهید تیموری ـ 

 

انتهای خیابان عموزاده - پلاک 8 ـ  واحد 1

 

 

شماره تماس شرکت مجری میکروپایل

تلفن: 66021524 - 66035535        فکس: 66067483

 

 

ایمیل شرکت مجری شمع بتنی

ایمیل: info[at]hptiran.com          یاهو ایمیل: hptiranco[at]yahoo.com

 

 

پیمانکار نیلینگ

کانال تلگرام: HaffarPaidarTehranCo@

کاربران آنلاین

ما 105 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم