اختلاط سطحی خاک (Shallow soil mixing):

  اختلاط سطحی خاک

روش اختلاط سطحی خاک


اختلاط سطحی خاک راه حلي اقتصادي براي بهسازي يا تقويت خاک در مواقعي است که با مقادير زيادي از خاک‌هاي سطحي ضعيف يا آلوده با درصد رطوبت بالا نظير نهشته‌هاي رسوبي و لايروبي‌شده، خاک‌هاي آلي تر يا خاک‌هاي لجني مواجه هستيم. در اين روش ابزار اختلاط ويژه‌اي مورد استفاده قرار مي‌گيرد که در اکثر مواقع به بازوي دستگاه حفاري متصل مي‌باشد.

اختلاط در اين روش بصورت افقي يا قائم توسط ابزاري که ملخ مانند است و نازلي در مرکز آن براي خروج مخلوط تزريق تعبيه شده است، انجام مي‌پذيرد. مخلوط تزريق از دستگاه جداگانه‌اي که شامل محفظه‌ي تحت فشار مخلوط، کمپرسور، خشک‌کننده‌ي هوا و واحد کنترل مي‌باشد، تغذيه‌ مي‌گردد.

بسته به مشخصات ابزار مورد استفاده، اصلاح خاک در اين روش تا حداکثر عمق 4 متر ميسر است. پس از آنکه حجم مورد نياز از مخلوط تزريق گرديد، اختلاط ادامه مي‌يابد تا مشخصات بهينه‌ي مخلوط حاصل گردد.

بهسازی خاک ضعیف اختلاط سطحی خاک برای بهسازی

روش اختلاط سطحی خاک

درباره ما

 

 شرکت مهندسی حفار پایدار تهران در سال 1380 تأسیس شده است و از آن زمان در پروژه های مختلف با ارائه خدمات فنی و مهندسی به خوبی انجام وظیفه نموده و سوابق درخشانی را از خود بجا گذاشته است. مدیران شرکت پیش از تأسیس آن نیز دارای 22 سال سابقه مدیریتی و فعالیت در زمینه های حفاری، تزریق دیوار آببند، گودبرداری، میخکوبی (نیلینگ)، اجرای میکروپایل تا قطر 6 اینچ، شمع گرد درجا و مستطیل (بارت) و کلیه امور تحکیم و تثبیت سازه زیر فونداسیون و همچنین در شرکت فرانسوی سیف باشی به مدت 8 سال و شرکت نوفن به مدت 11 سال به صورت پیمان مدیریت پروژه ها فعالیت جدی داشته اند.


آدرس شرکت نیلینگ

آدرس دفتر مرکزی: بزرگراه یادگار امام ـ نرسیده به خیابان آزادی ـ بلوار شهید تیموری ـ 

 

انتهای خیابان عموزاده - پلاک 8 ـ  واحد 1

 

 

شماره تماس شرکت مجری میکروپایل

تلفن: 66021524 - 66035535        فکس: 66067483

 

 

ایمیل شرکت مجری شمع بتنی

ایمیل: info[at]hptiran.com          یاهو ایمیل: hptiranco[at]yahoo.com

 

 

پیمانکار نیلینگ

کانال تلگرام: HaffarPaidarTehranCo@

کاربران آنلاین

ما 103 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم