مواد افزودنی معدنی:

این مواد بشکل ذرات بسیار ریز معدنی موجب بهبود خواص بتن می شوند، کارایی و انسجام بتن تازه و همچنین مقاومت و نفوذپذیری بتن سخت شده را بهبود بخشیده و رنگ بتن را تغییر می دهند.

این مواد به سه گروه تقسیم می شوند:

1. افزودنی های معدنی خنثی و رنگدانه ها که برای تولید بتن رنگی به کار می روند این ترکیبات معدنی مانند اکسید آهن که برای رنگهای قرمز، قهوه ای، سیاه و زرد و اکسید کرم که برای رنگ سبز مورد استفاده قرار می گیرند باید در مقابل نور و قلیاییها مقاوم باشند و در واکنشهای آبگیری سیمان دخالت نکنند.

2. پوزولانها عبارتند از مواد سیلیسی که به تنهائی فاقد ارزش چسبانندگی بوده اما در مجاور رطوبت طی واکنش شیمیایی با هیدروکسید کلسیم در دمای معمولی ترکیبهای با خاصیت سیمانی به وجود می آورند. پوزولانهای صنعتی به طور عمده شامل خاکستر بادی و دوده سیلیسی است.

موارد کاربرد:

• کاهش میزان سیمان
• کاهش سرعت و میزان حرارت حاصل از فرآیند آبگیری سیمان
• بهبود کارایی بتن
• افزایش مقاومت بتن
• افزایش پایایی بتن از طریق کاهش نفوذپذیری

 

3. افزودنی های شبه سیمانی که فقط در محیط های قلیایی با آب واکنشی مشابه سیمان پرتلند نشان می دهند متداولترین این مواد روباره آهنگدازی است.

درباره ما

  

شرکت مهندسی حفار پایدار تهران در سال 1380 تأسیس شده است و از آن زمان در پروژه های مختلف با ارائه خدمات فنی و مهندسی به خوبی انجام وظیفه نموده و سوابق درخشانی را از خود بجا گذاشته است. مدیران شرکت پیش از تأسیس آن نیز دارای 22 سال سابقه مدیریتی و فعالیت در زمینه های حفاری، تزریق دیوار آببند، گودبرداری، میخکوبی (نیلینگ)، اجرای میکروپایل تا قطر 6 اینچ، شمع گرد درجا و مستطیل (بارت) و کلیه امور تحکیم و تثبیت سازه زیر فونداسیون و همچنین در شرکت فرانسوی سیف باشی به مدت 8 سال و شرکت نوفن به مدت 11 سال به صورت پیمان مدیریت پروژه ها فعالیت جدی داشته اند.


آدرس شرکت نیلینگ

آدرس دفتر مرکزی: تهران ـ بزرگراه یادگار امام ـ نرسیده به خیابان آزادی ـ بلوار شهید تیموری ـ 

 

انتهای خیابان عموزاده ـ پلاک 8 ـ  واحد 1 

شماره تماس شرکت مجری میکروپایل

تلفن: 66021524 021 - 66035535 021       فکس: 66067483 021

ایمیل شرکت مجری شمع بتنی

ایمیل: info[at]hptiran.com          یاهو ایمیل: hptiranco[at]yahoo.com

پیمانکار نیلینگ

کانال تلگرام: HaffarPaidarTehranCo@